מדריך לשימוש

סטרימר הינו סטארטאפ תוכנה המאפשר שיחת וידאו יחד עם תשלום בכרטיס אשראי.

1. הרשמה

התחל ביצירת חשבון. תוכל לבחור להרשם באמצעות חשבון גוגל / פייסבוק או אימייל וססמה.

2. סליקה

לצורך הסליקה בכרטיס אשראי סטרימר נעזר בחברות סליקה כגון קארדקום או בלוסנפ אשר עובדים בישראל.

  1. קארדקום - מצריך חוזה עם חברת אשראי, ופתיחת חשבון בקארדקום. קארדקום גובים כ-100 ש״ח עבור השרות שלהם כתלות בכמות העסקאות. עמלות חברת האשראי באפשרות זו היא הנמוכה ביותר - כ2% עבור עסקאות ישראליות תלוי בחברת האשראי, החוזה הספציפי, וסוגי הכרטיסים שנסלקים. הסליקה תתבצע בשקלים ומועברת ישירות לחשבון הבנק שלכם. עם פתיחת החשבון תקבלו שם משתמש וססמא אותו תצטרכו להזין לסטרימר.

  2. חברת בלוסנאפ - לא מצריכה הקמת חשבון נפרד, אלא מילוי פרטי בנק להעברת wire באתר סטרימר. עמלת הסליקה של בלוסנאפ הינה 4%. החיוב נעשה בדולרים, ולכן יש לקחת בחשבון עמלות המרה. העברת הכסף לחשבונכם מתבצעת לאחר 7 ימים מיום העסקה, ובנוסף תוכלו להגדיר סכום מינימום להעברה על מנת להמנע מעמלות העברה מיותרות.

סטרימר גובה 2% עבור השימוש בפלטפורמה. בנוסף יש לקחת בחשבון את עמלות חברת הסליקה כפי שרשום למעלה.

3. יצירת לינק לשיתוף

לחץ על כפתור New session ליצירת לינק וקביעת מחיר.

לדוגמא:

  • ״יעוץ שעתי עם דניאל״ - 350 ש״ח מחיר קבוע - דניאל הוא שם היועץ/מטפל.
  • ״טיפול עם מרים״ - 350 ש״ח לשעה - מרים הוא שם הפסיכולוגית.

מספר פרטים שכדאי לשים לב:

  • כאשר בוחרים תשלום לפי שעה, השעון יתחיל לספור כאשר שני הצדדים התחברו בוידאו.
  • חשוב ששם השיחה הוא ברור וניתן לזיהוי מכוון שהוא יופיע בפרוט האשראי החודשי של הלקוח. נושא זה חשוב על מנת למנוע ביטול עסקאות בשל חשש לגנבית כרטיס.
  • ניתן לחשוב על הלינק לשיחה כעל תמחור. מספר לקוחות יכולים להשתמש באותו לינק אם השרות והמחיר בו זהים.

4. הזמנת הלקוחות

לאחר יצירת לינק לשיחה, תופנה לדף הבית. במסך זה תראה רשימה של כל הלינקים לשיחות. השתמש בכפתור Copy link to clipboard או Share link through email כדי לחלוק את הלינק עם הלקוח/ות. תוכל לחלוק את האימייל באופן פרטי כדוגמת אימייל, או לפרסם את הלינק באתר עבור כלל הלקוחות.

על מנת לאפשר הרגשת בטחון ללקוחות, חשוב להסביר ללקוח כי הם מופנים לאתר סטרימר המאובטח בו יתבקשו ליצור חשבון ולהזין כרטיס אשראי מה שיאפשר להקל על הנהלת החשבונות. רצוי לקבוע עם הלקוח שעה בה תהיו אונליין, או להגדיר שעות בהן אתם זמינים לשיחות.

5. המתן ללקוח

בשעה המתאומת, או כשהינך מוכן לקבלת לקוחות, הכנס לדף הבית וחכה שהלקוח ילחץ על כפתור Start session מהלינק אותו הוא קיבל. סטרימר יידע אותך ששיחה חדשה החלה. לחץ על כפתור Join session להתחלת השיחה. חלונית של Zoom וייתכן שתצטרך לאשר את פתיחת תוכנת Zoom.

6. בזמן השיחה

עם ההתחברות בזום של שני הצדדים, יתעדכן חלון הדפדפן של סטרימר ברקע לשקף את זמן התחלת השיחה והמחיר. במהלך השיחה תוכל ללחוץ על כפתור Refund במקרה שאינך מעוניין לחייב את הלקוח עבור השיחה הנוכחית.

כאשר אתה מוכן לסיים את השיחה, לחץ בחלון הזום על כפתור End meeting. סטרימר יתעדכן וכרטיס האשראי של הלקוח יחויב.

7. לאחר הסיום

לאחר סיום השיחה, סטרימר יראה את משך השיחה והסכום הסופי שחויב. מומלץ להמשיך חזרה לדף הבית ע״י לחיצה על הלוגו של סטרימר ולחכות ללקוח הבא. בדף הבית תוכל לראות חיווי על סיום השיחה האחרונה והחיוב. תוכל גם לבדוק את היסטוריית השיחות והחיובים על ידי לחיצה על כפתור History

וידאו הסבר